Muzyczny, atrakcyjny weekend, czyli Dni Dobczyc po raz 23

W najbliższy weekend 13,14 i 15 czeka nas największa impreza plenerowa w naszym mieście – XXIII Dni Dobczyc. Na dobczyckiej scenie, przy ul.Podgórskiej wystąpi wiele zespołów, w tym takie gwiazdy jak zespół Weekend, Baciary i Myslovitz. W niedzielny wieczór nie zabraknie dobczyckiego akcentu.

W świat swingu i jazzu zabierze nas, nagradzany na wielu ogólnopolskich konkursach, zespół Big Band Dobczyce. Każdego dnia, na
żądnych niezapomnianych wrażeń, czekać będzie wesołe miasteczko – Lunapark.

Najmłodsi będą mieć okazję wziąć udział w specjalnie przygotowanych konkursach. Podczas Dni Dobczyc poznamy również Przedsiębiorcę Roku, którego wyłoni Izba Gospodarcza Dorzecza Raby. Nowością tego roku jest konkurs wiedzy o Ziemi Dobczyckiej i jej stowarzyszeniach.

W niedzielny wieczór, na zakończenie Dni Dobczyc będzie mieć miejsce wspaniały pokaz sztucznych ogni. Dniom Dobczyc towarzyszyć będą również imprezy: IV Rodzinny Turniej Tenisa Ziemnego na dobczyckim Orliku, Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika, otwarty trening Speed-Balla prowadzony przez Mistrza Polski z 2017 r. oraz Zlot Samochodów Zabytkowych.

Organizatorem Dni Dobczyc są Izba Gospodarcza Dorzecza Raby oraz Gmina Dobczyce.

GDZIE ZAPARKOWAĆ PODCZAS DNI DOBCZYC ?

Zbliża się największa impreza rozrywkowa w naszym mieście. W związku z tym przypominamy o dostępnych miejscach parkingowych, z których można korzystać podczas święta naszego miasta.

Główny plac do parkowania znajduje się przy ul. Budowlanych (pod koroną zapory) – ten parking dozorowany będzie przez służby. Można też zostawić auto na Małym Rynku, parkingu przy ul. Witosa (przy postoju busów) oraz nowym parkingu przy ul. Szkolnej.

Przypominamy, że parkowanie w niedozwolonych miejscach będzie skutkowało nakładaniem mandatów przez policję, a w sytuacjach tego wymagających odholowaniem samochodu na koszt właściciela. Policja zapowiedziała szczególny nadzór nad chodnikami przy ul. Kilińskiego i Rynku.

informacja UGiM Dobczyce
Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub