Myślenice: Dziura na Armii Krajowej czeka na naprawę

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Ponad dwa tygodnie temu (27 czerwca) na środku ulicy Armii Krajowej w jezdni zapadł się fragment asfaltu tworząc niebezpieczną dziurę obok włazu do studzienki.

Jeden z mieszkańców zabezpieczył wyrwę w asfalcie, aby oznaczyć niebezpieczny fragment. Sprawa została zgłoszona telefonicznie do Straży Miejskiej, która w ten sam dzień była na miejscu i dodatkowo oznaczyła miejsce taśmą.

Służby odpowiedzialne pojawiły się na miejscu po dwóch dniach, ale ich praca zakończyła się szybko, jedyna czynność jaka została dokonana to nacięcie asfaltu obok zapadniętego fragmentu. Od tego czasu nie w tej sprawie się nie dzieje. Wyrwa w stosunku do pierwszego dnia powiększa swoją średnicę pod wpływem ciepła.

Psa z kulawą nogą tutaj nie było od dwóch tygodni, chyba czekają aż zdarzy się nieszczęście, bo ktoś nie zauważy w nocy zabezpieczenia i wypadek gotowy skarży się mieszkaniec ulicy Armii Krajowej.

Z nieoficjalnych informacji jakie dotarły do nas wiem że trwają “konsultacje” czy naprawę ma dokonać Gmina czy MZWiK , gdyż sprawa dotyczy miejsca gdzie rura dochodzi do studzienki.

Mieszkańcy mają nadzieję, że sprawa szybko zostanie rozwiązana. Ulica Armii Krajowej jest ruchliwym miejscem dochodzącym do ulicy Słonecznej na której zlokalizowane są Galerie Handlowe, a dodatkowo parkujące wzdłuż ulicy samochody zwężają światło jezdni i zdarza się często , że ominięcie wyrwy w jezdni staje się bardzo kłopotliwe.

 

Powiązane wiadomości

komentuj wpis