Myślenice: Gmina wznawia pobór opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Od 17 marca 2020 r obowiązywało zarządzenie o zawieszeniu opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania na terenie Myślenic. Z dniem dzisiejszym (20 kwietnia 2020 r.) zarządzenie to przestało obowiązywać i powrócił obowiązek uiszczenia opłaty w miejskich parkometrach w wyznaczonych strefach, gdzie obowiązuje opłata za pozostawienie pojazdu.

Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach jednocześnie w dzisiejszym komunikacie na swojej stronie zachęca do opłat w systemach mobilnych, które umożliwiają płatności bezgotówkowe.

W związku z występowaniem koronawirusa SARS-Cov-2 zalecamy korzystanie z mobilnych aplikacji (skyCash lub Pango) w celu wniesienia opłaty za postój.

Strefy płatnego parkowania na terenie Myślenic znajdują się przy ulicy Gałczyńskiego, od ulicy Reja do ulicy Słowackiego, ulica Klakurki od Rynku do ulicy  Jordana. Kolejne miejsca w których wymagane jest wniesienie opłat za parkowanie to parking przy plantach wzdłuż ulicy Jordana, plac przy ulicy Kilińskiego, ulica Średniawskiego od „Końskiego Rynku” do ulicy Kniaziewicza oraz ulica Jordana za budynkiem Urzędu i przy budynku „Sokoła”, a także parking przy ulicy Słowackiego oraz ulica Szpitalna, która jako ostatnia została włączona w Strefę Płatnego Parkowania.

informacja UMiG Myślenice
0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x