Myślenice: Klub Macieja Ostrowskiego w Radzie Miejskiej traci dwoje radnych

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dwoje Radnych klubu Macieja Ostrowskiego odchodzi z klubu. Swoje rezygnacje z członkostwa złożyli Izabela Kutrzeba oraz Czesław Bisztyga. Po roku od wyborów tych dwoje radnych zdecydowało się na opuszczenie obecnego klubu w Radzie Miejskiej.

Jako pierwszy decyzję podjął radny Czesław Bisztyga i swoją wolę złożył na ręce przewodniczącego Jana Podmokłego. Podczas jesiennych wyborów samorządowych w 2018 roku uzyskał on 761 głosów. Na Izabelę Kutrzebę startującą z KWW Macieja Ostrowskiego podczas tych samych wyborów głosowało 446 mieszkańców gminy Myślenice w poprzednich wyborach w 2014 roku, radna Izabela Kutrzeba startowała z KWW “Bęczarka Razem” i została również radną zdobywając 476 głosów w jednomandatowych okręgach wyborczych, wówczas w gminie Myślenice obowiązywała inna ordynacja wyborcza.

Tym samym klub Macieja Ostrowskiego w Radzie Miejskiej liczy 7 członków i są nimi: Jerzy Cachel – przewodniczący klubu, Józef Błachut, Eleonora Lejda-Kuklewicz, Kamil Ostrowski, Bogusław Podmokły, Jan Podmokły oraz Tomasz Wójtowicz.

Na dzień dzisiejszy radni którzy zdecydowali się na opuszczenie klubu Macieja Ostrowskiego, są radnymi bez przynależności klubowej, tym samym w radzie obecnie 4 radnych nie przynależy do żadnego klubu.

Powiązane wiadomości

2
Dodaj komentarz

Proszę się zalogować aby komentować.
2 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedzi na wątek
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
2 Komentujący autorzy
KamilEdziu Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Edziu
Gość
Edziu

Tak bez słowa wyjaśnienia dla swoich odbiorców? No szkoda. Szkoda że się głosuje na ludzi którzy później sami się zwalniają… Czytaj więcej »

Kamil
Użytkownik
Kamil

Wystarczy przejść czy wyjść i artykuł w GM gotowy 🙂 Jak nic tuba działa, tuba pisze !