Myślenice: Kolejne udogodnienia na Górnym Przedmieściu

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Mieszkańcy Górnego Przedmieścia w Myślenicach mogą cieszyć z kolejnych, wykonanych niedawno przez Powiat Myślenicki, ważnych dla nich, inwestycji w zakresie infrastruktury drogowej.

Potrzeby mieszańców Powiatu są zarówno dla mnie, jak i Zarządu Powiatu szczególnie ważne. Dlatego realizujemy na bieżąco kolejne zgłaszane sprawy przez mieszkańców. Chodzi m.in.o odnowienie dziewiętnastowiecznej kapliczki z figurą Chrystusa Frasobliwego przy ul. 3 Maja w Myślenicach, a także wykonanie przejścia dla pieszych na ulicy 3 Maja, o co zabiegałem.mówi starosta myślenicki Józef Tomal.

W ostatnim czasie zakończyliśmy kolejne działania w tej dzielnicy Myślenic, utwardzając pobocze w okolicach Przedszkola Samorządowego nr 1 i Domu Ludowego, a także niwelując nierówności w chodniku z kostki.dodał starosta.

Udało nam również wesprzeć klub LKS Górki Myślenice, który otrzymał umarzalną pożyczkę z Powiatowego Urzędu Pracy w wysokości 5 000 zł. W najbliższym czasie Powiat planuje wykonać kolejne prace zwiększając komfort i bezpieczeństwo użytkowników chodników i ulicy 3 Maja.

informacja Powiat Myślenicki

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x