Myślenice: Zderzenie dwóch samochodów. Zablokowana była droga w kierunku Dobczyc

W pierwszych minutach po przejęciu służby przez strażaków podziału bojowego Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w dniu 16 listopada otrzymali oni dyspozycję wyjazdu do wypadku drogowego, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe – Myślenice, Droga wojewódzka 967 (ul. Ujejskiego).

W wyniku tego zdarzenia powstały utrudnienia w przejeździe na drodze w kierunku Dobczyc oraz poszkodowana została jedna osoba, której Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy udzielili strażacy PSP. Po przybyciu Zespołu Ratownictwa Medycznego ratownicy przejęli poszkodowaną. W trakcie działań na bóle głowy zaczął uskarżać się pasażer drugiego z pojazdów, który po wstępnej diagnostyce przez ratownika medycznego wraz z poszkodowaną kobietą został przez ZRM zabrany na obserwację do szpitala.

Oprócz działań z KPP, zabezpieczono miejsce zdarzenia, poddano sorpcji rozlane płyny eksploatacyjne. Po zakończeniu czynności operacyjnych prowadzonych przez funkcjonariuszy Policji usunięto skutki zdarzenia z jezdni, a pojazdy zostały przemieszczone na pobocze.

informacja PSP Myślenice – bryg. Roman Ajchler

Dyskusja Facebook

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Skip to content