Myślenicki Alarm Smogowy prosi o pomoc: “Zostań sponsorem czujnika Airly”

Wyjątkowo zła jakość powietrza w naszym regionie stwarza konieczność monitorowania stężeń pyłów na bieżąco. Czujniki potrzebne są by mieszkańcy mogli reagować i chronić swoje zdrowie i bliskich. Bez czujników rodzice lub nauczyciele nie będą mieć informacji o tym czy w danym momencie powinni zrezygnować ze spaceru z dziećmi, straż miejska nie będzie mogła efektywnie przeprowadzać kontroli. Informacja na temat zanieczyszczeń niezbędna jest również dla budowania świadomości społecznej problemu smogu.

W związku z trudną do zrozumienia dla nas decyzją Miasto i Gmina Myślenice o rezygnacji utrzymania sieci czujników jakości powietrza staramy się uratować część z nich i pomagamy Airly w poszukiwaniu sponsorów.

Chcielibyśmy Was prosić o pomoc w poszukiwaniu firmy lub osoby która ramach promocji oraz społecznej odpowiedzialności biznesu byłaby chętna na utrzymanie funkcjonującego do tej pory czujnika lub zamontowanie na swojej siedzibie.prosi w swoim wpisie w mediach społecznościowych Myślenicki Alarm Smogowy.

Wszystkich chętnych, którzy chcieli by się zaangażować w pomoc lub widzą możliwość znlezienia firmy czy osoby która chciała by pomoc w utrzymaniu monitoringu smogowego Airly członkowie Myslenickiego Alarmu Smogowego proszą o kontakt mailowy pod adresem: myslenickialarmsmogowy@gmail.com

Wspólnymi siłami może uda się uratować ten monitoring który służy nam wszystkim.przypomina Myślenicki Alarm Smogowy.
informacja: Myślenicki Alarm Smogowy

Powiązane wiadomości

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content