Myślenicki Fanklub Wisły Kraków wspiera szpital

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Już wielokrotnie myśleniccy kibice Wisły Kraków skupieni w lokalnym fanklubie pokazali, że mają wielkie serce nie tylko dla swojego klubu lecz dla społeczności i z chęcią angażują się w projekty i akcje jakie toczą się na terenie powiatu myślenickiego.

Tym razem postanowili wspomóc szpital w Myślenicach i do swojej inicjatywy zachęcają wszystkich nie tylko kibiców lecz każdego który przez sport łączy się z nimi.

Po raz kolejny chcemy wspólnie udowodnić, że na nas, kibiców Wisły z Myślenic można polegać! Pewien czas temu pomogliśmy naszą zbiórką Marysi Miąsko, tydzień temu wsparliśmy Fundacja Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego, a teraz przyszła pora na nasz Myślenicki szpital.

Najbardziej potrzebnymi artykułami obecnie w szpitalu są płyny i żele dezynfekujące, maseczki ochronne oraz rękawiczki nitrylowe i to je przede wszystkim będziemy dostarczać.opisują swoją akcję myśleniccy Wiślacy.

Szczegółowe informacje na temat prowadzonej zbiórki oraz numer konta jest dostępny na Facebook’u na którym stworzone zostało specjalne wydarzenie z tej okazji.

Kibicu – bez względu na to, na którym sektorze zasiadasz, ile masz wyjazdów czy jak długo jeździsz na Wisłę, musisz włączyć się do tej akcji, aby sprostać wyzwaniu. Z naszej strony każda cegiełka wynosi 20zł, ale w tej walce liczy się każda złotówka.

Zwracamy się również do wszystkich mieszkańców, nie tylko do tych z Białą Gwiazdą w sercu – podnieście w górę serca i dołóżcie swą cegiełkę. Sami potrafimy wiele, ale razem możemy WIĘCEJ!piszą członkowie Fanklubu Wisły Kraków z Myślenic.

Wszystkich który chcieli by wspomóc myślenicki szpital i włączyć się w akcję kibiców Wisły zapraszamy na Facebook: https://www.facebook.com/events/328295401461613/

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x