Nadejdzie lepszy czas – nowy utwór Patrycji „PatiKa” Kamola

Prezentujemy nowy utwór – „Nadejdzie lepszy czas” – wokalistki i kompozytorki – Patrycji „PatiKa” Kamola promujący jej drugą autorską płytę, która na rynku muzycznym ukaże się jesienią 2018 roku. Ta młoda, ale już znana i uznana w świecie muzycznym wokalistka, jest absolwentką Wydziału Jazzu Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest to również laureatka kilkudziesięciu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali muzycznych, a jej jazzowa płyta „Czekając na miłość” otrzymała w 2017 roku status: Złotej Płyty.

W tym roku artystka obchodzi 10 – lecie swojej pracy scenicznej oraz artystycznej i aby pokazać się słuchaczom z nowej całkiem odmiennej strony, postanowiła pod pseudonimem artystycznym PatiKa nagrać nową płytę w pop – rockowych klimatach, których wokalistka jest zarówno kompozytorem jak i autorem tekstów piosenek.

Doświadczenie sceniczne Patrycji Kamola to wspólne koncerty i projekty muzyczne z wieloma światowymi gwiazdami muzyki pop. Artystka występowała z Jennifer Batten – gitarzystką Michaela Jacksona, Mike Russelem – amerykańskim gitarzystą i zdobywcą statuetki Grammy, Jackiem J.J. Jagusiem – pięciokrotnym zdobywcą tytułu najlepszego gitarzysty bluesowego w Polsce, a obecnie koncertuje z Gabrielem Fleszarem – idolem młodzieży końca lat 90 -tych.

Już w tym tygodniu utwór pojawi się w naszym radio oraz na liście przebojów.

 

 

Polub tę informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL