Nadejdzie Lepszy Czas – płytą tygodnia w radio

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W tym tygodniu płytą która będzie często gościła na naszej antenie będzie krążek Patrycji Kamoli “Nadejdzie Lepszy Czas”. Jedne z utworów jaki możemy wysłuchać na tej płycie gości na naszej liście przebojów.

Patrycja Kamola jest wokalistką, instrumentalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Ukończyła studia magisterskie Wokalistyki jazzowej – Akademii Muzycznej w Katowicach i studia magisterskie w zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim – specjalność kompozycja i aranżacja.

Moja nowa płyta, która w miesiącu czerwcu, ukazała się na rynku, to muzyczna pop-owa niespodzianka. Po sukcesie swojej pierwszej solowej płyty „Czekając na miłość”, która otrzymała status „złotej płyty”, chcę udowodnić, że można być wokalistką i muzykiem uniwersalnym, tak aby realizować swoje marzenia i się przy tym świetnie bawić. Głównym założeniem tego projektu jest ukazanie moim słuchaczom subtelnych połączeń kilku stylów muzycznych wywodzących się swoimi korzeniami z jazzu i muzyki pop. Jednocześnie, wraz z towarzyszącym mi zespołem, pragnę przenieść słuchaczy w magiczny świat własnych kompozycji i tekstów pisanych przeze mnie pod wpływem emocji. Zarówno w nagraniach studyjnych mojej nowej płyty, jak i obecnie na scenie koncertowej, towarzyszą mi wspaniali muzycy: gitara – Robert Ściubilecki, gitara basowa – Sławomir Kosmala, instrument klawiszowe – Maciej Janus i perkusja – Marcin Tokarski. Płyta „Nadejdzie lepszy czas” to podróż po wielu gatunkach muzycznych za sprawą moich kompozycji i tekstów. Wydawnictwo promuje piosenka „Pragnę zmian”, a wkrótce zaprezentuję mój nowy teledysk do piosenki „Jak drogie są marzenia”mówi Patrycja Kamola.

Zapraszamy do cyklu płyta tygodnia o 14.00 w radio KMY.pl.

Fot. Marlena Faerber – FB
0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x