Najwyższy dobowy wzrost zakażonych w powiecie myślenickim, 10 osób z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W codziennym raporcie opublikowanym przez WSSE w Krakowie, poinformowano że liczba osób w Małopolsce, u których przeprowadzone testy wykazały obecność koronawirusa wzrosła o 18 osób. Z tego aż 10 osób z pozytywnym wynikiem testu to mieszkańcy powiatu myślenickiego. Łączna liczba osób zakażonych koronawirusem w powiecie myślenickim na dzień dzisiejszy wynosi 67 osób.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie jest 11 kobiet i 7 mężczyzn, w wieku od 6 do 81 lat, z Krakowa (3 osoby), powiatu myślenickiego (10), wielickiego (3) i limanowskiego (2). Aktualnie wszystkie te osoby przebywają w izolacji.

Z dobrych informacji wynika, że 9 kolejnych osób zakończyło leczenie i mamy kolejnych 9 ozdrowieńców z naszego województwa. To 5 kobiet i 4 mężczyzn, w wieku od 20 do 67 lat, z Krakowa (4 osoby), powiatu wielickiego (2), bocheńskiego (1), dąbrowskiego (1) i krakowskiego (1), którzy w większości przebywali w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 806 osób.

Potwierdzony został również kolejny zgon, którego przyczyną był COVID-19. Zmarły to 74 letni mężczyzna z Krakowa, który przebywał w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Potwierdzono, że przyczyną zgonu był COVID-19. Zmarły miał choroby współistniejące. Tym samym w Małopolsce liczba zgonów spowodowanych COVID-19 wynosi 26.

informacja WSSE w Krakowie

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x