NAUCZ SIĘ BEZE MNIE ŻYĆ

Naucz się beze mnie żyć – debiutancka powieść Angeliki Ślusarczyk

"Wiola to młoda dziewczyna, która całkiem niedawno straciła bliską osobę. Teraz prowadzi swój Kobiecy Salon, świadcząc w nim usługi kosmetyczne wraz ze swoimi pracownicami - Klarą oraz Karoliną. Wspomnienia jednak są silniejsze - wszystko, co było, wraca do niej jak bumerang. W dodatku los nie oszczędza jej w ogóle, wciąż podkładając kobiecie kłody pod nogi. Wiola próbuje ułożyć swoje życie na nowo, jednak nie spodziewa się tego, co kapryśna fortuna dla niej przygotowała.

Spotka na swojej drodze wielu ludzi - tych dobrych, złych, lecz niewielu z nich tak naprawdę stanie się dla niej ważnych. W dodatku nic i tak nie zwróci jej Jego - tego, który zniknął.."

Naucz się beze mnie żyć - debiutancka powieść Angeliki Ślusarczyk, której patronem medialnym jest KMY.pl ukaże się na początku lutego i wydana zostanie przez Wydawnictwo WasPos.

Urodzona w 1997r. , od kilka lat mieszka w małej wsi niedaleko Myślenic.

Od 2014 roku prowadzi blog recenzencki pod nazwą "Tylko magia słowa".

Czyta odkąd tylko pamięta. Nie wyobraża sobie życia bez książek i słuchania muzyki.

"naucz się beze mnie żyć" jest jej debiutem książkowym, a debiutem literackim opowiadanie w antologii "Pod świątecznym niebem".

Angelika Ślusarczyk

Zachęcamy do obserwowania strony autorskiej autorki powieści oraz z niecierpliwością czekamy na ukazanie się książki. Mamy nadzieję, że powieść spodoba się czytelnikom i będzie zdobywać dobre recenzje i szerokie grono osób lubiących ten gatunek literacki.

Related posts

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x