Nivea już po raz 6. buduje wyjątkowe Podwórka w całej Polsce. Czy jedno z nich powstanie w Łyczance?

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Nivea po raz kolejny organizuje konkurs w wyniku którego powstaną nowe “podwórka talentów”, oferujące możliwość kreatywnej zabawy dla najmłodszych. Zwycięscy głosowanie będą się cieszyć z obiektów, które dają dzieciom możliwość zabawy sportowej, artystycznej czy naukowej. Budowane przez organizatora konkursu place kreatywnej zabawy mają wartość około 250 tys. zł.

W poprzednich edycjach udział brały już różne miejscowości z terenu powiatu myślenickiego. W tegorocznej edycji swój akces zgłosiła Szkoła Podstawowa w Łyczance, która postanowiła zawalczyć o takie miejsce dla swoich uczniów i dzieci z okolicy.

Jest to jedyna w tym roku inicjatywa z powiatu myślenickiego, dlatego mieszkańcy proszą w wsparcie wszystkich w realizacji projektu. Sposób jest bardzo prosty, wystarczy zagłosować na stronie: https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/96-siepraw, aby wesprzeć mieszkańców wsi w konkursie.

Dodatkowo w serwisie społecznościowym Facebook został utworzony profil “Podwórko Talentów Nivea przy SP Łyczanka“, gdzie podawane są aktualne wyniki głosowania oraz miejsce jakie zajmuje zgłoszony do konkursu projekt przy Szkole Podstawowej w Łyczance.

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x