Nowy komendant Policji w MyślenicachInformacje  

Nowy komendant Policji w Myślenicach

W dniu 09 marca 2018 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Myślenicach odbyło się wprowadzenie p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach mł. insp. Macieja Kubiaka. W ceremoniale uczestniczyła kadra kierownicza myślenickiej komendy.

Nowego szefa wprowadził inspektor Robert Strzelecki – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie.

Inspektor Strzelecki, wręczając rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków odczytany przez zastępcę Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Krakowie poinsp. Ryszarda Sołkiewicza, gratulował nowemu komendantowi myślenickiej Policji, a także życzył mu powodzenia i dalszych sukcesów zawodowych.

Pana Komendanta przywitał również pełniący dotychczas jego obowiązki, młodszy inspektor Michał Gamrat, który przedstawił nowemu szefowi kadrę kierowniczą myślenickiej Policji.

Nowo powołany – p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach służbę w Policji pełni od 1993 roku. Wcześniej pełnił funkcję m.in. Komendanta Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim, I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej oraz I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu.

informacja KPP Myślenice

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

Napisz komentarz

Lub