Informacje  Myślenice 

Oscar i Pani Róża na pomoc Michałowi

Aktorzy Teatru Przy Drodze i Grupy Mirakl w niedzielne popołudnie zagrali charytatywny spektakl zatytułowany : „Tylko Bóg ma prawo mnie obudzić”. Przedstawienie oparte jest na książce E.E. Schmitta „Oscar i Pani Róża”.

Spektakl wyreżyserował i prowadził Zbigniew Kaleta i jest to sztuka której premiera była 2016 r. Po spektaklu odczytano list od rodziców Michała oraz zorganizowana została zbiórka na leczenie Michała który cierpi na guza mózgu.

Nasz spektakl opowiada o dzieciach żyjących w przestrzeni dramatu. W Myślenicach, tuż obok nas jest Michał, który potrzebuje pomocy. mówi reżyser spektaklu Zbigniew Kaleta

Tematyka spektaklu idealnie wpisuje się w problem, walkę i chorobę chłopca, który choruje od 9 roku życia. Kiedy wydawało się że najgorsze ma już za sobą nastąpił niestety rozrost guza i rozpoczęła się kolejna dramatyczna walka. Dochód ze zbiórki która była po spektaklu przeznaczony jest na lek dla Michała, są prowadzone również zbiórki internetowe, do których zachęcamy naszych czytelników.

 

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

Napisz komentarz

Lub
No announcement available or all announcement expired.