Pacjenci będą mieć bliżej do chirurga. W Dobczycach rusza poradnia chirurgiczna

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Tomasz Suś, na dzisiejszej konferencji prasowej poinformował mieszkańców gminy o uruchomieniu w Dobczycach poradni chirurgicznej. Nowa placówka znajdować się będzie w przychodni Specjalmed sp. z o.o., która będzie świadczyć te usługi dla mieszkańców gminy Dobczyce, ale również dla potrzebujących z gmin ościennych Wiśniowa czy Raciechowice.

Kontrakt zawarty pomiędzy świadczeniodawcą a NFZ obejmuje szeroki wachlarz usług poradni chirurgicznej, której wyposażenie zachwalał właściciel placówki Rafał Szymoniak. Poradnia wyposażona jest w niezbędny nowoczesny sprzęt pozwalający na świadczenie pomocy potrzebującym zgodnie z wytycznymi NFZ.

Z usług nowej dobczyckiej poradni można będzie korzystać już od 1 maja 2019 roku w budynku Specjalmed przy ul. Zarabie 35.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z konferencji prasowej z udziałem burmistrza Dobczyc Tomasza Susia, Zofii Kozielskiej pełnomocnika burmistrza ds. ochrony zdrowia i uzależnień oraz przedstawicieli Specjalmed sp. z o.o., w której imieniu o zaletach nowej placówki informował Rafał Szymoniak.

 

Polub tę informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL