Piekarnia z Dobczyc wstrzymuje produkcję. Jeden z pracowników miał pozytywny wynik na obecność SARS-CoV-2

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W mediach społecznościowych ukazało się oświadczenie dobczyckiej pikarnii “Złoty Kłos”, która poinformowała o wstrzymaniu produckji w związku z wykryciem u jednego z pracowników wirusa SARS-CoV-2 wywołujący chorobę COVID-19. Od 25 kwietnia firma wstrzymuje produkcję i sprzedaż we wszystkich sklepach.

Podjęliśmy drastyczną ale odpowiedzialną, jednocześnie jedyną słuszną dezyzję o czasowym wstrzymaniu produkcji i sprzedaży naszych produktów od dnia 25 kwietnia we wszystkich sklepach.

Ten przestojowy czas tygodnia może dwóch wykorzystamy na dokładną dezynfekcję całego zakładu. Korzystając z okazji wykonamy przegląd oraz konserwację naszego parku maszynowego, aby po powrocie do Was nasze bułeczki były jeszcze smaczniejsze, a chleb bardziej chrupki.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i zrozumienie powagi obecnej sytuacj, bo chociaż nie musimy wstrzymywać produkcji robimy to dla spokoju i bezpieczeństwa nas wszystkich. Liczymy też na Waszą lojalność w niedalekiej przyszłości jak wznowimy produkcję.informuje w oświadczeniu przdstawiciel piekarnii Złoty Kłos.

Jest to zgoła odmienne stanowisko i postawa od tego z jaki mieliśmy do czynienia w przypadku Myślenickich Zakładów Odzieżowych, gdzie prodkucja trwała mimo iż pozytywne testy były u częsci załogi proacującej przy produkcji.

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x