Piknik na zakończenie lata z Orłem oraz Sportowy Dzień Orlika

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Sobotni pilnik rodzinny z okazji zakończenia lata z Orłem Myślenice cieszył się dużym zainteresowaniem. Loterie fantowe, licytacje, wiele atrakcji i obecność młodych piłkarzy wraz z rodzicami były dla nas niezwykle ważne, bo celem na jaki przeznaczony został całkowity dochód z imprezy jest wsparcie grup młodzieżowych Orła oraz poprawę stadionowej infrastruktury.

W ramach sobotniej imprezy odbył się Sportowy Dzień Orlika z wieloma atrakcjami i turniejami dla najmłodszych zawodników szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice. Odwiedziła nas maskotka PSB Mrówka z Myślenic, która częstowała firmowymi smakołykami oraz przekazała gadżety na loterię fantową. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też dmuchana zjeżdżalnia PSB Mrówka oraz dmuchańce od firmy Maspex Wadowice.

Jedną z najciekawszych atrakcji była bramka mierząca siłę strzału, w której każdy mógł sprawdzić jak mocne ma uderzenie. Piłki latały z prędkością nawet ponad 100 km/h! Zawodnicy Orlików uczestniczyli też w turniejach wewnętrznych przygotowanych przez sztab szkoleniowy szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice, a na najmłodszych wielkie wrażenie robił wóz strażacki od OSP Dolne Przedmieście. Druhowie z Dolnego przygotowali też strażacki tor przeszkód, w którym wzięło udział blisko sto dzieci. Juniorzy i trampkarze Orła mogli natomiast wziąć udział w turnieju siatkonogi, który wygrał duet Antoni Matejczyk z Jakubem Moskalem. W sumie na obiektach Orła w sobotę działo się więc naprawdę wiele. Przez cały dzień imprezie przygrywał DJ GabGabu$.

Budujące jest to, że dzieci wraz z swoimi rodzicami spędzili na stadionie Orła Myślenice niemal cały dzień. Losy w loterii fantowej kupiło ponad 200 osób, z licytacji udało się zebrać kilkaset złotych, które będą nieocenione w funkcjonowaniu klubu. Duży dochód przyniósł także orłowski bufet z hot-dogami, maczanką, kawą i słodyczami oraz fanshop, gdzie można było nabyć między innymi szaliki, koszulki, bluzy, czy poduszki z logotypem Orła Myślenicemówi Wojciech Cichoń, wiceprezes ds. sportowych Orła Myślenice.

Zwieńczeniem dnia były dwa mecze ligowe orłowskich drużyn seniorskich – najpierw rezerwy Orła Myślenice pokonały Jawor Jawornik 4:1, a później pierwszy zespół wygrał w V lidze z Błękitnymi Bodzanów 4:1.

informacja Orzeł Myślenice

 

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x