KBW GIODO wybory

Piotr Płachta nowym Radnym Gminy Siepraw

Wczoraj odbyły się wybory uzupełniające do Rady Gminy Siepraw, w wyniku przeprowadzonego głosowania w okręgu nr 6 wakat po zmarłej radnej objął Piotr Płachta. Na jego kandydaturę oddano 63 głosy, na kontrkandydata Krzysztofa Mieszczaka wyborcy z tego okręgu oddali 27 głosów.

Nowy radny to 49 lat rodowity mieszkaniec Sieprawia, w którym od 27 lat prowadzi własną działalność gospodarczą. Zasiadał już wcześniej w radzie gminy w VII kadencji w latach 2014-2018.

Zawsze dążę do wyznaczonych celów, jestem osobą ambitną. Mocno zaangażowany w sprawy gminy, staram się pomagać w rozwiązywaniu zaistniałych problemów. Służę radą i pomocą mieszkańcom. mówił dla portalu SieprawInfo.pl przed wyborami.

(…) mój głos w Radzie Gminy Siepraw będzie głosem mieszkańców Okręgu nr 6. Wszelkie uwagi, oczekiwania i potrzeby płynące od wyborców będę przedstawiał na posiedzeniach Rady i starał się je finalizować. Oprócz tego chciałbym zaproponować kontynuację budowy chodnika na ul. Długiej, położenie nakładki asfaltowej na ul. Długiej (droga boczna), a także budowę wiat ochronnych na przystankach.informował w wywiadzie dla lokalnego portalu.

Przeprowadzone 13 czerwca wybory pozwoliły po długim okresie czasu (od stycznia 2020), by Rada Gminy Siepraw została w pełni obsadzona.

Dyskusja Facebook

Powiązane wiadomości

Skip to content