Podinspektor Albert Kogut I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

2 marca inspektor Maciej Kubiak – Komendant Powiatowy Policji w Myślenicach, oficjalnie wprowadził na nowe stanowisko swojego zastępcę i wręczył mu rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie o powierzeniu pełnienia obowiązków służbowych.
Na stanowisko pełniącego obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach awansował dotychczasowy Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Nowy zastępca komendanta służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku w Komendzie Rejonowej Policji w Nowym Sączu jako policjant patrolu interwencyjnego. W 1994 roku trafił do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Rejonowej Policji w Nowym Sączu i to właśnie z drogówką związany jest najdłużej. W późniejszych latach pracował w sekcji wywiadowczej, a pierwsze stanowisko kierownicze objął w 2005 roku, kiedy został Zastępcą Naczelnika Sekcji Prewencji nowosądeckiej komendy.

Od 2013 roku był Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Od 1 marca 2020 roku pełni obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie.

informacja KPP Myślenice – sierż. sztab. Dawid Wietrzyk

5 1 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x