Pokazem tańca i gimnastyki budziły w Dzień Dobry TVN reprezentantki myślenickiego klubu Lady Fitness

W niedzielę mieliśmy okazję zobaczyć myślenickie reprezentantki utytułowanego klubu Lady Fitness Myślenice w telewizji TVN.
Dziewczęta wraz z trenerką Anną Simsak-Godulą, zostały zaproszone do popularnego programu Dzień Dobry TVN, aby pokazać swój talent, opowiedzieć o sukcesach i promować pasję.

Klub Lady Fitness został określony przez prowadzących jako “kuźnia talentów”, a poza kulisami programu zawodniczki usłyszały wiele miłych słów i uznania dla pracy i wysiłku jakie codziennie przynosi trening i podnoszenie umiejętności dziewcząt. Wśród zawodniczek, jakie uczestniczyły w porannym paśmie śniadaniowym telewizji TVN znalazły się:

  • Lena Latoń Mistrzyni Polski i Świata w fitness gimnastycznym- lat 8, oraz Mistrzyni Polski w acro solo
  • Yuliia Komenotrus – Mistrzyni Świata w fitness artystycznym juniorek
  • Anna Korus- Vce Mistrzyni Świata w fitness – lat 9
  • Kateryna Kubatko – Vce Mistrzyni Świata w fitness gimnastycznym – lat 8
  • Emilia Graca – Mistrzyni Polski do 15 lat w fitness gimnastycznym, V-ce Mistrzyni Polski juniorek

Jak pisze trenerka na swoim profilu:

Dużo się dzieje – szkolenia, treningi. Echo osiągnięć naszych podopiecznych niesie się w świat – jakiś czas temu mogliście nas też usłyszeć w Radiu Kraków, otrzymaliśmy nominację do konkursu plebiscytu Gazety Krakowskiej z sukcesami, nagrodę Laureata Orłów Aktywności Fizycznej… Serdecznie dziękujemy za miniony weekend. To dla nas wielkie wyróżnienie, przygoda i nagroda dla naszych podopiecznych za ciężką pracę. Choć za kulisami wszystko dzieje się bardzo szybko, to dziękujemy że znalazł się czas na bardzo miłe podejście, wiele słów uznania. Cieszymy się też że w ten sposób możemy motywować innych, oraz promować klub i Myślenice.

Powiązane wiadomości

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content