Policja zatrzymała piratów drogowych w Dobczycach i Raciechowicach, stracili prawo jazdy na 3 miesiące

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Funkcjonariusze myślenickiej drogówki w ramach grupy SPEED jednego dnia zatrzymali dwa prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h.

Policjanci zauważyli w Dobczycach na ul. Zarabie samochód osobowy, którego kierowca jechał dużo szybciej niż pozostali uczestnicy ruchu. Wykonany pomiar prędkości wskazał, że samochód jechał 103 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 kilometrów na godzinę. Kierowcą audi okazał się 33-letnii mieszkaniec powiatu wielickiego. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem. Na jego konto trafiło również 10 punktów karnych.

Jeszcze tego samego dnia w Raciechowicach ten sam patrol, zatrzymał do kontroli kolejny pojazd, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Kierowca peugeota w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 119 km/h. 19-latek z gminy Raciechowice za przekroczenie dozwolonej prędkości o 69 km/h również stracił prawo jazdy na okres trzech miesięcy, został ukarany mandatem i dziesięcioma punktami karnymi.

Pamiętajmy, że kierowca przekraczający dozwoloną prędkość stwarza zagrożenie życia i zdrowia zarówno swojego jak i innych uczestników ruchu!przestrzega st. sierż. Dawid Wietrzyk rzecznik KPP Myślenice.

informacja KPP Myślenice

Powiązane wiadomości

1
Dodaj komentarz

Proszę się zalogować aby komentować.
1 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedzi na wątek
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
1 Komentujący autorzy
Konrad Nurkiewicz Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad Nurkiewicz
Użytkownik
Konrad Nurkiewicz

nie było yanosika to teraz nie ma prawka