Policjanci z Dobczyc ratowali ranną kobietę, która chciała targnąć się na swoje życie

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobczycach odebrali nóż kobiecie, która chciała targnąć się na swoje życie, opatrzyli jej rany i czuwali nad stanem poszkodowanej do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego.

W niedzielę, 10 maja 2020 r., dyżurny z Komisariatu Policji w Dobczycach odebrał telefon z prośbą o pomoc. Zgłaszającą była starsza kobieta z gminy Dobczyce, która przekazała, że jej wnuczka jest bardzo agresywna, wszczyna awantury i grozi, że odebraniem sobie życia. Wcześniej miała spożywać alkohol. Na miejsce skierowany został patrol z Komisariatu Policji w Dobczycach.

Kiedy policjanci weszli do domu, kobieta chwyciła za nóż kuchenny. Była pobudzona i wyglądała na zdesperowaną. Krzyczała, że popełni samobójstwo, chciała, aby policjanci opuścili dom. Kiedy mundurowi siłą perswazji nic nie zdziałali, jeden z policjantów wykorzystał moment nieuwagi i szybkim ruchem wytrącił nóż z rąk 29-latki. Kobieta jeszcze przed przyjazdem policjantów zadała sobie kilka ran, które mundurowi opatrzyli jeszcze przed przyjazdem karetki. Badanie alkomatem potwierdziło informacje podane przy zgłoszeniu – wynik badania wskazał niemal 2 promile.

Po kilku minutach na miejsce przyjechał zespół pogotowia ratunkowego, który przetransportował mieszkankę Dobczyc do szpitala w Krakowie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

informacja KPP Myślenice – sierż. sztab. Dawid Wietrzyk Oficer prasowy
0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x