Policjant z Myślenic potrzebuje krwi w walce z białaczką

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Krwi nie można wyprodukować, krwią można się podzielić. Policjant z Myślenic potrzebuje pomocy w walce z chorobą. Sierż. sztab. Łukasz Płachta to policjant Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach. Akcja zbiórki krwi odbędzie się 15 września, w godz. od 12:00 do 16:30 przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Myślenicach.

To już kolejna zbiórka dla chorego policjanta. We wcześniejszych akcjach czynnie uczestniczyli funkcjonariusze KPP Myślenice oraz osoby chcące pomóc choremu. W niedzielę mobilny punkt poboru krwi zlokalizowany pod Halą Widowiskowo-Sportową będzie czekał na wszystkich chcących czynnie wesprzeć sierż. sztab. Łukasza Płachtę.

Krew można oddawać nie tylko w ten dzień, można to zrobić w dowolnym czasie i dowolnym miejscu gdzie znajduje się punkt krwiodawstwa. Wystarczy podać kod rezerwacji M222 oraz hasło „Krew dla Łukasza Płachty”. Zachęcamy do pomocy dla policjanta który służył nam zawsze kiedy tylko potrzebował tego mieszkaniec naszego powiatu. Dziś w ten sposób możemy okazać naszą wdzięczność.

 

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x