Pomagać można na różne sposoby. Radna z Dobczyc na jeden dzień stała się urzędnikiem w ramach akcji pomocy dla mieszkańca Brzączowic

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Tuż przed weekendem (31.07.2020 r.) w Urzędzie Gminy i Miasta Dobczyce odbył się dzień z kierownictwem gminy. Został wylicytowany w szczytnym celu przez Radną Rady Miejskiej w Dobczycach Panią Ewę Kołacz podczas licytacji na rzecz pomocy dla Pana Czesława z Brzączowic. Pani Ewa brała udział w spotkaniach, naradach, analizach projektowych oraz wizjach lokalnych na terenie Gminy Dobczyce.

Osoba dla której Pani Ewa licytowała dzień z kierownictwem urzędu to mieszkaniec gminy Dobczyce, który w grudniu ubiegłego roku uległ wypadkowi na terenie Niemiec w wyniku którego stwierdzono ostry krwiak podtwardówkowy w mózgu oraz złamanie czaszki i kręgosłupa, do których doszło po upadku na asfalt. Lekarze uratowali życie Pana Czesława lecz obecnie rodzina walczy o powrót do lepszego życia i zbiera pieniądze na leczenie i rehabilitację.

Zbiórkę można wspomóc uczestnicząc w licytacjach, jakie trwają na Facebooku (w grupie „Pomoc dla Czesława”) lub poprzez portal siepomaga.pl.

informacja UGiM Dobczyce

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x