Ponad 200 przypadków Covid-19 w powiecie myślenickim. Miniona doba przyniosła 9 nowych chorych

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Rośnie ilość przypadków w powiecie myślenickim. W przeciągu ostatniej doby przybyło, aż 9 potwierdzonych badaniami osób chorych na Covid-19. Łączna liczba zakażonych na dzień dzisiejszy w naszym rejonie wynosi 204 osób.

W Małopolsce badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 88 osób. To 52 kobiety i 36 mężczyzn, w wieku od roku do 94 lat, z Krakowa (20 osób), powiatu nowosądeckiego (13 osób), nowotarskiego i limanowskiego (po 10 osób), myślenickiego (9 osób), oświęcimskiego (7 osób), chrzanowskiego (5 osób), Tarnowa i powiatów: tarnowskiego, krakowskiego (po 3 osoby), gorlickiego (2 osoby) oraz Nowego Sącza i powiatów dąbrowskiego, wielickiego (po 1 osobie). Aktualnie 4 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 3934 osób.

Przypominamy o obowiązku zachowania dystansu społecznego oraz o konieczności noszenia maseczek podczas wizyt w sklepie czy urzędzie. Nie bagatelizujmy obowiązków jakie na nas spoczywają, gdyż jak widać wirus nabiera na sile w naszym regionie.

informacja UW Małopolska

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x