Wesprzyj nas !

Wesprzyj KMY na Patronite

Zapraszamy do włączenia się w rozwój niezależnego medium w naszym powiecie. Finansowanie naszych mediów: portalu, radia i tv może odbywać się poprzez zamieszczanie u nas reklam, bannerów, artykułów sponsorowanych przez firmy lub osoby prywatne.

Zachęcamy również naszych czytelników, którzy chcą by KMY.pl nadal się rozwijało i stanowiło alternatywę dla istniejących mediów z powiatu myślenickiego. Przekazując wpłatę na nasze konto przyczynicie się Państwo do jeszcze lepszego jakościowego przekazywane materiału, ciekawszych informacji czy lepszego dziennikarstwa bo nie boimy się wyzwań i chcemy pisać o wielu sprawach jakimi żyją mieszkańcy naszego powiatu.

Dzięki Wam będziemy mogli się jeszcze szybciej rozwijać i modernizować nasze serwisy i kanały informacyjne.

Jeśli nasze media mają :

Słyszeć , widzieć , mówić

Musimy mieć na to pieniądze - więc wesprzyj KMY.pl

Kup kubek KMYpl - weprzyj nas!

Kup unikalny kubek KMYpl "Sami muru nie przebijemy!" i wesprzyj naszą działalność.

Niezależne media jakimi są nasz portal, radio i tv internetowa utrzymywane są jedynie z naszych środków własnych dlatego prosimy o wsparcie jeśli KMYpl ma nadal byc obecne i funkcjonowac pośród mediów.

Z tego kubka który może trafić w Twoje ręce kawa i herbata smakuje wyśmienicie. Jeśli chcesz wspierać nasz stale zapraszamy na nasz patronite.

(*) - regulamin sklepu internetowego
   

Patroni KMY.pl

Skip to content