Skuteczna reklama – portal, radio, tv oraz media społecznościowe

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się platformą medialną w powiecie myślenickim. Jako jedyni oferujemy wszystkie rozdaje platform dostępnych w internecie : portal, radio internetowe i telewizję internetową oraz media społecznościowe.

Oferujemy różnego rodzaju formy reklamy od standardowych bannerów przez sporty radiowe i tv do powadzenia skutecznej kampanii we wszystkich mediach wraz z mediami społecznościowymi.

Jesteśmy także w stanie prowadzić na zlecenie Państwa FunPage na Facebook’u czy pomóc w promocji produktu lub marki poprzez lokowanie w naszych audycjach lub spotach.

KMY.pl kieruje swoją ofertę do wszystkich mieszkańców powiatu myślenickiego, naszą siłą jest zaangażowana w lokalne sprawy, niezależność oraz otwarty charakter.

Codziennie dostarczamy najnowsze informacje naszym czytelnikom, relacje z wydarzeń i imprez, komentarze, wywiady oraz wiadomości sportowe z powiatu myślenickiego.

Oferujemy pomoc w organizacji konkursów, promowane w portalu oraz za pomocą mediów społecznościowych. Obsługę imprez i wydarzeń poprzez ich promocję, obsługę medialną czy dystrybucję biletów lub rezerwację miejsc.

Aktualna oferta cenowa: Cennik KMY.pl

Porozmawiajmy o faktach - statystyki

Docieramy do około 8000 unikalnych czytelników dziennie, średnio miesięcznie jest około 500 000 sesji. Nasi czytelnicy portalu to osoby w wieku 18- 44 lata, zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Mamy na portalu społecznościowym Facebook ponad 17 000 osób obserwujących i z miesiąca na miesiąc ta liczba rośnie najszybciej w śród mediów lokalnych.

Jako jedyni oferujemy radio i telewizję internetową.

Takie są FAKTY !

Oferta reklamowa
Banner nagłówek

Lokalizacja : nagłówek strony

nagłówek każdej strony, najbardziej eksponowane miejsce na stronie

Rozmiar : 728 x 90 pixeli

emisja : 7 lub 30 dni

bannery reklamowe portal KMY.pl
Banner środek tekstu

Lokalizacja : baner środek tekstu

środek strony głównej , pod postami, w wydarzeniach, ogłoszeniach, katalogu firm

Rozmiar : 728 x 90 pixeli

emisja : 7, 30 lub 60 dni

bannery reklamowe portal KMY.pl
Banner menu boczne

Lokalizacja : menu boczne

boczne menu (prawa strona) wszystkie strony które mają boczne menu

Rozmiar : 300x200 lub 300x400 px

emisja : 7, 30 lub 60 dni

bannery reklamowe portal KMY.pl
Banner duży środkowy

Lokalizacja : środek strony głównej oraz KMY24.pl

Rozmiar : 750 x 300 pixeli

emisja : 7, 30 lub 60 dni

bannery reklamowe portal KMY.pl
Artykuł sponsorowany

Lokalizacja : Dział artykuły na stronie.

Jest to materiał przygotowany przez reklamodawcę i stanowiący integralną część wiadomości jakie ukazują się na naszej stronie.
Informacja iż jest to artykuł sponsorowany jest umieszczona na dole artykułu.

Rozmiar : do 2500 znaków

bannery reklamowe portal KMY.pl
tło odtwarzacza radiowego

Lokalizacja : tło odtwarzacza radiowego

Bardzo prestiżowa i unikalna reklama – tło na odtwarzaczu radiowym, który jest na stronie głównej i radiowej (wyskakujące okienko)

emisja : 30 dni

bannery reklamowe portal KMY.pl
reklama wydarzenia

Lokalizacja : reklama wydarzenia

reklama wydarzenia komercyjnego lub bez przyznanego patronatu medialnego, w pakiecie link na stronie facebook KMY.pl
reklama wydarzenia komercyjnego
Reklama RADIO KMY.pl

Radio internetowe KMY.pl to platforma która jest unikalna w skali powiatu myślenickiego, nasze radio to obecnie jedyne takie medium w powiecie dostępne 24 godziny na dobę.

Nadajemy muzykę oraz audycje tematyczne cykliczne i okazjonalne, wywiady, relacje oraz audycje na żywo z bezpośrednim kontaktem z słuchaczami.

Zaletą naszego radia jest fakt, że nadawana przez nas muzyka jest zwolniona z tantiem przy transmisji naszego radia w obiektach i instytucjach które za odtwarzanie muzyki komercyjnej zmuszone są do opłacania takich instytucji jak ZAIKS, STOART, ZASP itd. Słuchając muzyki nadawanej przez radio KMY.pl nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów przy działaności komercyjnej.

Dlatego grono naszych słuchaczy powiększa się i rośnie z tygodnia na tydzień.

W ramach reklamy w radio proponujemy Państwu spoty reklamowe odtwarzane cyklicznie lub w określonych przez zleceniodawcę godzinach.
Przyjmujemy do emisji spoty przygotowane przez zleceniodawcę,a także możemy na życzenie wyprodukować spot radiowy.

Istnieje możliwość nagrania i emisji audycji sponsorowanych lub zawierających lokowanie produktu podczas naszych audycji cyklicznych.

Jeśli interesuje Państwa reklama radiowa zapraszamy do kontaktu z redakcją i przedstawienie swoich oczekiwań byśmy mogli stworzyć ofertę skierowaną bezpośrednio do Państwa i wyczerpującą Państwa potrzeby i oczekiwania.

Naszego radia można słuchać przez dowolny komputer, smartfon lub radio internetowe oraz za pośrednictwem platformy satelitarnej NC+.

Reklama TV KMY.pl

Telewizja KMY.pl to relacje z wydarzeń, cykliczne programy oraz transmisje na żywo imprez i zawodów sportowych.

Proponujemy skuteczną reklamę umieszczaną na początku materiału filmowego lub w jego trakcje, a także podczas transmisji na żywo lub wyprodukowanie i nadawanie oraz promocję materiałów video.

W ramach reklamy w tv internetowej proponujemy Państwu spoty reklamowe odtwarzane zarówno podczas emisji audycji oraz na mediach społecznościowych. Przyjmujemy do emisji spoty przygotowane przez zleceniodawcę,a także możemy na życzenie wyprodukować spot do emisji.

Istnieje możliwość nagrania i emisji audycji sponsorowanych lub zawierających lokowanie produktu podczas naszych audycji cyklicznych.

Ceny reklamy ustalane są indywidualnie według wymagań reklamodawcy, czasu emisji i przygotowaniu materiału.

Kampania reklamowa i kompleksowa obsługa na KMY.pl

KMY to kompleksowa obsługa medialna reklamodawców, może stworzyć i kreować reklamę we wszystkich oferowanych mediach (portal, radio
internetowe i tv internetowa) co zapewni kompleksowe i całościowe dotarcie do naszych odbiorców preferujących określone medium.

Kompleksowa reklama to także promocja na naszych profilach społecznościowych oraz opieka i patronat medialny nad komercyjnymi wydarzeniami. Ich promocja, opis i relacja.

Przy tworzeniu kampanii medialnej jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne warunki oraz stałą atrakcyjną współpracę i opiekę medialną nad Państwa firmą, organizacją czy klubem sportowym.

Jesteśmy poprzez nasz portal nie tylko zapewnić kompleksową obsługę medialną ale również prowadzić rezerwację miejsc na wydarzenia, dystrybucję biletów i wejściówek.

Skip to content