Współpracuj z nami

Portal KMY.pl to grupa osób otwarta na pomysły i współpracę. Masz chęć przyłączyć się do nas – zapraszamy.

Jeśli potrafisz:

  • pisać dobre teksty ?
  • zajmujesz się szeroko pojętą kulturą ?
  • chcesz relacjonować imprezy sportowe ?
  • robisz dobre zdjęcia i chcesz je zamieścić u nas ?
  • masz fajny pomysł na rozbudowę portalu ?

 

Zapraszamy, zapewniamy że każdy może dostać tutaj szansę a kto wie co będzie dalej. Bardzo chętnie zamieścimy informację o autorze danego wydarzenia, tekstu czy zdjęcia przez co zapewnimy Ci reklamę i możliwość rozbudowy własnego portfolio. 

Zachęcamy do współpracy z nami. Jeśli chcesz spróbować czy potrafisz tworzyć z nami portal KMY.pl – zapraszamy. Mamy wiele pomysłów i dla każdego znajdzie się kawałek portalu do prowadzenia.

 

Masz fajny pomysł ? Chcesz spróbować go zrealizować ? Napisz i czekaj na kontakt.

Kontakt do redakcji KMY.pl


Formularz kontaktowy jest najszybszą formą przekazania redakcji informacji dotyczącej działania portalu KMY.pl. Prosimy wybrać temat oraz wypełnić wymagane pola. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

W przypadku informacji dotyczących wydarzeń prosimy o podane telefonu kontaktowego celem weryfikacji lub uszczegółowienia informacji. Prosimy również o podanie linka do grafik czy strony z wydarzeniem.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

kategoria kontaktu (wymagane)

Temat

załącz plik


pliki wysyłane powinny być kompresowane (*.zip)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).