Poseł Jarosław Szlachetka kandydatem na Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

Konferencja prasowa i deklaracja Posła Jarosława Szlachetki, który wyraził chęć kandydowania na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Myslenice z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach samorządowych jesienią 2018 r.

 


Szanowni Państwo,

podjąłem decyzję o kandydowaniu na Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Tutaj się urodziłem, wychowałem i z tą ziemią jest związane całe moje życie prywatne i zawodowe. Kocham to miasto. Będąc posłem zawsze pamiętałem czyim jestem przedstawicielem, kto mnie wybrał, zaufał i dla kogo chcę pracować. Nie wyobrażam sobie innej decyzji. Od wielu lat jako radny miejski, radny sejmiku, aktualnie jako poseł na Sejm RP spotykałem się z mieszkańcami naszego miasta oraz całej gminy. Rozmawiałem i rozmawiam o ich problemach i swoją pracą nad rozwiązywaniem tych problemów wielokrotnie udowodniłem, że jestem SKUTECZNY.

Podam tylko kilka przykładów: dzięki moim staraniom wykonano inwestycje poprawiające bezpieczeństwo przy Zakopiance, szpital myślenicki otrzymał nowy ambulans, projekty kulturalne otrzymały milionowe środki z budżetu państwa, a tak ważne dla rozwoju społeczności organizacje pozarządowe, klubu sportowe czy ostatnio Ochotnicze Straże Pożarne Myślenice-Zarabie, Borzęta oraz Jawornik otrzymały konkretne środki na zakup nowych wozów bojowych i sprzętu ratowniczo-gaśniczego.

Szanowni Państwo i drodzy mieszkańcy,

Jestem dumny z Myślenic, które są bogate swoją prawie 700-letnią historią. Jestem dumny z mieszkańców Myślenic, którzy ciężko pracują by utrzymać swoje rodziny. Nie jestem jednak dumny z aktualnych władz naszej gminy. Władz, które traktują nasze miasto jak swój PRYWATNY FOLWARK.

Widzę wiele niegospodarności. Widzę wiele niesprawiedliwości. Samorząd powinien służyć ludziom, wspólnocie wszystkich mieszkańców. Dzisiaj tak niestety nie jest. Dzisiaj najczęściej słyszę, że myślenicki samorząd służy tylko wybranym. Tak być nie powinno i tak nie będzie. To moje wielkie zobowiązanie. Jestem przekonany, że moja wiedza i doświadczenie sprawią że dzięki Wam będę DOBRYM BURMISTRZEM Myślenic. Ciężką pracą zasłużyłem na zaufanie za które korzystając z okazji chcę OGROMNIE podziękować!

Myślenice zasługują na więcej. Gmina zasługuje na dobrego, uczciwego i skutecznego gospodarza, który zadba o jej rozwój i będzie otwarty na sprawy zwykłych mieszkańców dlatego w kampanii będę zabiegał o Państwa poparcie. Dziękuję wszystkim którzy mnie wspierają, są ze mną i na których pomoc zawsze mogę liczyć. Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcą pracować RAZEM DLA MYŚLENIC.Jarosław Szlachetka

Polub tę informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL