Poszukiwane muzyczne talenty

Grasz na jakimś instrumencie? Muzyka to znacząca część Twojego życia? A może Twoje dziecko ma w sobie ukryty talent muzyczny? Jeśli tak, to najwyższy czas wstąpić w szeregi Orkiestry Reprezentacyjnej Miasta i Gminy Myślenice!

Już w najbliższą sobotę 20 października, w godz. 12:00 – 14:00 w Strażnicy OSP Myślenice Śródmieście – ul. T.Kościuszki 16 zapraszamy na nabór do Zespołu Reprezentacyjnego oraz Grupy Dziecięcej naszej Myślenickiej Orkiestry Dętej!

Poszukujemy:
1. Grupa Dziecięca – dzieciaki w wieku +6 lat, które w cotygodniowych zajęciach pod okiem instruktora muzycznego będą kształciły swoją wiedzę w obszarze muzyki, aby za kilka lat dołączyć do Zespołu Reprezentacyjnego
2. Zespół Reprezentacyjny – osoby w wieku +12 lat ( grające i te, które dopiero chcą nauczyć się grać), które początkowo w cotygodniowych indywidualnych zajęciach będą kształciły swoją wiedzę, by po krótkim czasie dołączyć do zespołu i wspólnie brać udział w festiwalach krajowych i zagranicznych, reprezentując nie tylko Gminę Myślenice, ale również Polskę!

Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice działa od 1920 roku! W szeregach zespołu naukę pobiera 51 muzyków (w tym dzieci). Tylko w ostatnich latach Reprezentując Polskę na Międzynarodowych Festiwalach zajęli wysokie lokaty, m.in.: Nagrodę „Najlepsi z Najlepszych” wygrywając z 217 zespołami podczas Festiwalu Balkan Folk Fest w Bułgarii czy Trzecie Miejsce w Międzynarodowym Festiwalu „ O Złotą Trąbkę” w Bielsku Białej!

Zespół znany jest też z organizacji działań charytatywnych. W tym roku byli organizatorem koncertu „Gramy dla Trzech Smyków” podczas którego zebrali imponującą kwotę 43 tysięcy złotych na leczenie i rehabilitację najbardziej potrzebujących dzieciaków z terenu Gminy Myślenice!

Serdecznie Zapraszamy do wstąpienia w szeregi Orkiestry!

 

[post_galler]

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL