Powiat Myślenicki: Startuje VI edycja “Małopolskiej Chmury Edukacyjnej”

Dziś w Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie, wicestarosta myślenicki Rafał Kudas uczestniczył w konferencji prasowej, podczas której odbyło się uroczyste wręczenie listów intencyjnych w ramach programu Małopolska Chmura Edukacyjna – Edycja VI.

75 uczniów ze szkół: Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach , I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Myślenicach oraz Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. M. Reja w Myślenicach, ZSTE bierze udział w dodatkowych zajęciach edukacyjnych, rozwijających ich wiedzę w wybranych przedmiotach.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych z zakresu fizyki, matematyki i biologii uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach, w zakresie języka angielskiego uczniów Zespołu Szkół Techniczno Ekonomicznych w Myślenicach oraz w zakresie informatyki uczniów Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach oraz wspieranie ich rozwoju, zainteresowań i uzdolnień poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii komunikacyjnych w roku szkolnym 2021/2022.

Całkowita wartość projektu: 73 125 zł, w tym dofinansowanie ze środków unijnych i budżetu państwa wynosi: 69,468.75 zł, wkład własny powiatu: 3,656.25 zł.
Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014—2020 w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.4 Małopolska Chmura Edukacyjna.

informacja: Powiat Myślenicki

Powiązane wiadomości

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content