Powołanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach

Wczoraj Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta na wniosek p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach mł. insp. Macieja Kubiaka powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach podisnp. Piotra Darę.

Podinsp. Piotr Dara służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku jako Aplikant Drużyny Patrolowej Komisariatu Policji w Rabce Zdroju. W późniejszych latach zajmował stanowisko dzielnicowego , a następnie dyżurnego w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu. Od 2006 roku był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Rabce Zdroju, a od 2013 roku komendantem tej jednostki.

Podinsp. Piotr Dara służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku jako Aplikant Drużyny Patrolowej Komisariatu Policji w Rabce Zdroju. W późniejszych latach zajmował stanowisko dzielnicowego, a następnie dyżurnego w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu. Od 2006 roku był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Rabce Zdroju, a od 2013 roku komendantem tej jednostki. Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, gdzie studiował na kierunku resocjalizacja. Ukończył również Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

informacja KPP Myślenice (FB)
Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub