Pozytywna Opinia RIO dla Programu Postępowania Naprawczego Gminy Raciechowice

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W mediach społecznościowych na profilu Gminy Raciechowice, ukazał się komunikat wójta dotyczące pozytywnego zaopiniowania przez Regionalną Izbę Obrachunkową w Krakowie programu naprawczego dla gminy na lata 2020-2022.

Z satysfakcją pragnę przekazać, że w dniu 27.01.2020 Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej zaopiniowało POZYTYWNIE Program Postępowania Naprawczego Gminy Raciechowice na lata 2020-2022.

Pragnę tym samym wyrazić słowa uznania i serdecznej podzięki dla wszystkich, którzy przyczynili się do opracowania tegoż Programu. W szczególności dziękuję pracownikom merytorycznym Urzędu, Dyrektorom szkół oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i opracowanie działań związanych z tym Programem.

Działania opisane w Programie zostały już w większej części wdrożone, natomiast pozostałe zostaną wykonane zgodnie z harmonogramem.

Powyższym pragnę pokazać, że przy dużej determinacji, zaangażowaniu oraz racjonalnie prowadzonej gospodarce udało się osiągnąć założony cel, czyli normalizację pracy i ekonomii Gminy. Z wyrazami szacunku Wójt, Wacław Żarski

Program ten został przyjęty na XIII Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Raciechowice. Wcześniej wdrożone w gminie oszczędności i kroki naprawcze przyniosły zamierzony efekt, gdyż zamknęła ubiegły rok na niewielkim ale plusie. Jak informował naszą redakcję przewodniczący Rady Robert Żurek.

Powiązane wiadomości

Dodaj komentarz

Proszę się zalogować aby komentować.
  Subskrybuj  
Powiadom o