Przenikanie w przeszłość – Mieczysława Nowaka

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Wystawa zatytułowana “Przenikanie w przeszłość” to wspaniały zbiór opracowanych dzieł Mieczysława Nowaka, który pokazuje Myślenice dawniej i dziś w tych samych miejscach. Autor opowiadał o trudnościach i ciężkiej pracy oraz kłopotach technicznych jakie nastarczała taka technika opracowania i zamiar pokazania Myślenic na starych fotografiach z dniem dzisiejszym.

Serdecznie zapraszamy do zobaczenia prac na II piętrze Muzeum Niepodległości to jest wspaniałe dzieło które każdy Myśleniczanin powinien zobaczyć, bo żadne słowa czy opis nie są w stanie oddać tego co prezentuje bezpośredni kontakt z tymi pracami.

 

 

 

Przenikanie w przeszłość. Myślenice stare i nowe Przenikanie w przeszłość. Myślenice stare i nowe Przenikanie w przeszłość. Myślenice stare i nowe Przenikanie w przeszłość. Myślenice stare i nowe Przenikanie w przeszłość. Myślenice stare i nowe Przenikanie w przeszłość. Myślenice stare i nowe Przenikanie w przeszłość. Myślenice stare i nowe Przenikanie w przeszłość. Myślenice stare i nowe Przenikanie w przeszłość. Myślenice stare i nowe Przenikanie w przeszłość. Myślenice stare i nowe Przenikanie w przeszłość. Myślenice stare i nowe

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x