BLOG: Radio to wolność, mów co chcesz i działaj !

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Czy nie macie już dość słuchania tych samych tematów ? Czy nie macie już dość nudnego radia o tematach jakie interesuje tylko ogół ?

Mamy nadzieję, że tak. Podobnie jak my chcecie mowić co myślicie i o tym czym się interesujecie. O sprawach interesujących lokalną społeczność, poruszać tematy z naszych ulic, miast i wsi. Jeśli chcemy posłuchać tego co dzieje się w Warszawie, Moskwie czy Pekinie to włączamy radio ogólnopolskie. Ale gdzie słuchać co dzieje się w Pcimiu, Wiśniowej czy Raciechowicach ?

Dlatego nasza antena daje swobodę i wolność w realizowaniu Waszych audycji i Waszych tematów. Chcemy by nasze radio na pierwszym planie stawiało lokalne problemy czy tematy a w dalszej części dopiero ogólnopolskie czy światowe.

Radio to wolność, wystarczy internet, komputer i mikrofon i już możecie prowadzić audycję. taka jest nasza idea.

Było kiedyś takie Radio Caroline które zmieniło świat, nadawali ze statku a słuchało ich wtedy 25 milionów ludzi mających już dosyć wpływu władz na to, co nadawały radia, czego pozwalano im słuchać, a czego nie.

Jest tyle tematów, tyle dobrej muzyki pozbawionej komercji – niszowej. Dzielcie się tym z innymi. Czytasz książki – opowiedz recenzję, oglądasz dużo filmów – dziel się przemyśleniami, wierzysz w Boga – zaraź innych, wierzysz w UFO – udowodnij to.

Chcielibyśmy mieć takie radio, jeśli chcecie je współtworzyć napiszcie do nas. Lecz będziemy również wymagać ! Audycje muszą być regularne, merytoryczne i w dobrym tonie oraz języku. Nie chcemy ludzi plujących jadem, nie chcemy ludzi którzy pojawią się raz i znikną. Chcemy w końcu nadawać kilka godzin dziennie audycje na żywo – wchodzicie w to ?

Radio to wolność !

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x