Regularne połączenie Myślenice – Kraków. Uruchomiona została linia autobusowa

Uruchomiona została linia autobusowa Myślenice – Kraków. Jak informuje na swojej stronie Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach, na trasę oprócz klasycznych autobusów, wyruszą również „niskopodłogowce” , ułatwiające podróż osobom niepełnosprawnym lub mamom z dziećmi, do autobusu będzie również można zabrać rower.

Kursy dostosowane są w taki sposób, aby mieszkańcy bez trudu mogli korzystać z linii, niemalże już od świtu, aż do późnych godzin wieczornych. Autobusy, które kursują na wspomnianej trasie, są pojazdami wysokopojemnymi, gdzie liczba pasażerów waha się od 39-64 miejsc. Ilość kursów w ciągu dnia to 32 do 34 kursów od poniedziałku do piątku, z czego dwa ostatnie kursy wieczorne będą oscylować nawet przed północą, co sprawia, że rozkład jazdy jest bardzo elastyczny.

Oferta biletowa jest bardzo bogata i dostosowana do szerokiego zakresu grup osobowych. Warto dodać, że przewoźnik, ze względu na panujące obostrzenia, deklaruje również dostarczenie zakupionego biletu miesięcznego pod wskazany adres.

informacja UMiG Myślenice
Dyskusja Facebook

Powiązane wiadomości

Skip to content