XIV Międzynarodowy Memoriał im. Jana Czai w Katowicach. Reprezentanci Dalinu wracają z dwoma brązowymi medalami

W tegorocznym turnieju zorganizowanym tradycyjnie w katowickim Spodku uczestniczyło ponad stu zawodników z dziewięciu klubów. Zawody otworzył Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzej Supron, który największe sukcesy odnosił właśnie w GKS Katowice pod okiem Jana Czai.

KS Dalin reprezentowało trzech zawodników: Kacper Bijan w kat. wagowej do 48 kg, Jakub Korbas w kat. wagowej do 68 kg i Kacper Żelazny w kat. wagowej do 100 kg, Nasi zawodnicy Jakub Korbas i Kacper Żelazny wywalczyli dwa brązowe medale, a Kacper Bijan zajął ósme miejsce. Kuba wygrał dwie walki, a przegrał jedynie walkę półfinałową ze srebrnym medalistą Kacprem Ligenzą z Raciborza.

Kacper Żelazny niestety także nie awansował do walki finałowej i musiał zadowolić się trzecim miejscem. Pecha miał Kacper Bijan po raz kolejny spotykając się z utytułowanymi przeciwnikami, późniejszymi medalistami Tomaszem Wołochem i Mateuszem Pałką.
Kolejne zawody już za tydzień, zorganizowane przez inny znany klub Wisłoka Dębica, w którym trenowało wielu medalistów Igrzysk Olimpijskich. Będzie to Międzynarodowy Memoriał Dębickich Mistrzów. Podobnie jak w Katowicach w turnieju wystąpi grupa młodzików.

informacja KS Dalin Zapasy

Powiązane wiadomości

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content