Reprezentantka myślenickiego Lady Fitness z tytułem Mistrzyni Świata w fitness artystycznym

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Wielki sukces klubu Lady Fitness Myślenice podczas dwóch najważniejszych dla zawodników imprez sportowych które odbywały się w miniony weekend. Ze względu na panującą sytuację epidemiczną udział w zawodach obarczony był dodatkowymi trudnościami.

W konkurencjach których startowały zawodniczki myślenickiego klubu, zawodniczki musiały wykazać się odpowiednio do konkurencji umiejętności tańca sportowego, artystycznego, gimnastyki, akrobatyki oraz ocena sylwetki.

Na mistrzostwach świata juniorów w Rumunii Polskę reprezentowała Julia Komenotrus zdobywając tytuł Mistrzyni Świata w fitness artystycznym, oraz Justyna Rynduch w fitness – wywalczyła V-ce Mistrzostwo Świata juniorów w swojej kategorii. W Serbii natomiast dzieci z myślenickiego klubu sportowego Lady Fitness brały udział w Mistrzostwach świata dzieci i młodzieży. Zawody zakończyły się dużym sukcesem. Bezkonkurencyjna Lena Latoń zdobyła tytuł Mistrzyni świata, Kateryna Kubatko wywalczyła srebro, a w kategorii do 9 lat Anna Korus również zdobywa srebro.

Gratulacje także dla Emilii Gracy za piękna prezentację i 8 miejsce. W Rumuni dziewczęta startowały pod okiem Pawła Godula, a w Serbii trener Anny Simsak Godula.

Bardzo dziękujemy też kibicom i rodzinom, oraz teamowi reprezentantów Polski za wspaniałą atmosferę i “rodzinne kibicowanie”. Podziękowania dla sponsorów i osób, bez których wyjazd byłby niemożliwy. Ukłony dla naszego Polskiego Związku za zaufanie i możliwość reprezentowania Polski. mówi opiekunka zawodniczek Anna Simsak-Godula.
informacja klub Lady Fitness Myślenice

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x