Rodzina Wolności – Rodzinna Gra Terenowa wystartowała

Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach zainaugurował praz zaprosił zapisane rodziny do Rodzinnej Gry Terenowej “Rodzina Wolności”. Seria czterech wycieczek na terenie powiatu myślenickiego połączona z piknikami rodzinnym, na których czeka na uczestników moc atrakcji i niespodzianek.

Na Zamku w Dobczycach przy udziale samorządowców a przede wszystkim rodzin w miłej i familijnej atmosferze rozdano pakiet startowe = “Pakiety Podróżnika” i rozpoczęła się gra rodzinna.

Organizatorzy przygotowali 4 trasy, których trudność wzrasta wraz z trwaniem gry jednak czasowo nie powinny zająć więcej niż 4-5 godzin. Na pokonanie trasy i rozwiązanie zadania uczestnicy mają aż 2 tygodnie, a mobilna aplikacja pozwoli sprawnie poruszać się w terenie, oraz swoją treścią wzbogaci wiedzę bawiącej się rodziny. Po każdym etapie przygotowana będzie impreza plenerowa podsumowującą trasę danego etapu na której zobaczyć będzie można rekonstrukcje historyczne, występy kulturalne, a także poczęstunek promujący lokalne potrawy.

Dziś bardzo miłym zaskoczeniem dla uczestników był rejs po Jeziorze Dobczyckim oraz pyszny grill na zamku. Mimo iż na początku pogoda spłatała duży problem, nad Dobczycami była wielka ulewa to w czasie inauguracji gry i od magicznego słowa “start” na niebie zaświeciło Słońce.

Życzymy wszystkim dobrej zabawy i zwycięstwa choć w tej grze chyba nie to jest najważniejsze. Gratulujemy Pani Dyrektor Sylwi Michalec-Jękot pomysłu i determinacji w realizacji tak wspaniałego przedsięwzięcia.

Więcej szczegółów na temat gry można zobaczyć na dedykowanej stronie : www.rodzina-wolnosci.pl.

 

Polub tę informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL