Rozpoczął się Ogólnopolski Konkurs “Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” – XXV edycja 2020

Rozpoczął się ogólnopolski konkurs “Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” , w którym regularnie wysokie miejsca zdobywa powiat myślenicki.

Ogólnopolski Konkurs Budowlany dla inwestorów, wykonawców i projektantów ma już długą, ponad dwudziestoletnią tradycję. Co roku do biura organizacyjnego spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy. piszą na swojej stronie organizatorzy konkursu.

W tegorocznej edycji do Konkursu “Modernizacja Roku” zgłoszono cztery inwestycje Powiatu Myślenickiego:

– Przebudowa, rozbudowa i modernizacja pomieszczeń SP ZOZ w Myślenicach dla potrzeb Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Centralnej Sterylizatorni, Diagnostyki Obrazowej wraz z wyposażeniem i zakupem aparatury medycznej.
– Przebudowa drogi powiatowej Krzywaczka – Skawina wraz z przebudową skrzyżowania.
– Przebudowa drogi powiatowej wraz ze skrzyżowaniem z drogą powiatową w miejscowości Krzyszkowice wraz ze skrzyżowaniem z drogą powiatową w miejscowości Siepraw.
– Remont drogi powiatowej w miejscowości Krzyszkowice.

Konkursowi towarzyszy internetowy plebiscyt na najpopularniejsze budowy i modernizacje w Polsce. Zapraszamy Wszystkich do udziału w głosowaniu internautów na ww. inwestycje Powiatu Myślenickiego.
Głosować można na stronie https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/editions/2262/plebiscite/stage-1?arg_1=stage-1 do 10.05.2021 godzina 12.00.

informacja Powiat Myślenicki

Dyskusja Facebook

Powiązane wiadomości

Skip to content