Ruch Polska 2050 działa w powiecie myślenickim

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W ostatnią sobotę, 5 września 2020 roku, w Myślenicach miało miejsce spotkanie Ruchu Polska 2050, stworzonego po wyborach prezydenckich przez Szymona Hołownię. Spotkanie to było jednym z wielu w ramach cyklu, który odbywa się we wszystkich miastach powiatowych małopolski na przełomie sierpnia i września.

W przyjemnych, letnich plenerach, na Zarabiu, liderzy województwa małopolskiego oraz liderzy powiatowi spotkali się z mieszkańcami powiatu myślenickiego i sympatykami ruchu, by porozmawiać o przyszłości Stowarzyszenia Polska 2050, o kierunkach jego rozwoju i strukturach lokalnych. Swobodna atmosfera spotkania nad rzeką, na leżakach, sprzyjała rozmowom o bieżących problemach mieszkańców Małopolski, którymi liderzy ruchu już teraz aktywnie się zajmują. Zgromadzeni mieszkańcy mieli także możliwość zadawania pytań czy zasygnalizowania trudnych spraw, z którymi stykają się na co dzień w swoich małych ojczyznach. Przedstawiciele ruchu zaproponowali wspólne działania w ramach projektów społecznych, obywatelskich, ekologicznych i edukacyjnych, zarówno w skali ogólnopolskiej, jak i lokalnej.

Nowoprzybyli zachęceni zostali do aktywnego włączenia się w ruch, poprzez zgłoszenie się do wolontariatu na stronie polska2050.pl

W najbliższych dniach przedstawiciele Ruchu Polska 2050 odwiedzą kolejne powiaty. Będzie ich można spotkać w Nowym Targu, Słomnikach, Skawinie, Oświęcimiu, Chrzanowie i Bochni.

informacja: Ruch Polska 2050, Małopolskie Biuro Prasowe

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x