Rudnik: Spotkanie piłkarzy Wisły Kraków z uczniami Szkoły Podstawowej

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzisiejsze popołudnie w Szkole Podstawowej w Rudniku było dla uczniów pełne radości i pozytywnych emocji. Bo oto właśnie dziś w Hali Sportowej Zespołu Placówek Oświatowych odbyło się spotkanie z piłkarzami legendarnego polskiego klubu jakim niewątpliwie jest Wisła Kraków. Tę wielką radość sprawili dzieciom piłkarze Michał Mak oraz Adam Grabowski, a także działacze krakowskiego klubu. Przybyłych gości w tym Burmistrza Gminy Sułkowice Artura Grabczyka, powitał Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Rudniku – Konrad Gomulak. Następnie głos zabrali piłkarze „Białej Gwiazdy”, którzy z pasją opowiadali uczniom jak to jest być piłkarzem, jak ważne w życiu sportowca są systematyczne treningi oraz przestrzeganie specjalnej diety, a także o tym jak wyglądała ich droga do tego by grać na najwyższym poziomie w w tak znamienitym klubie. Nie zabrakło też pytań od uczniów. Był też czas na konkursy z nagrodami, pamiątkowe zdjęcia oraz autografy.

Podsumowując to wydarzenie trzeba podkreślić tę wielką radość jaką widać było na twarzach uczniów, a jaką sprawili właśnie piłkarze Wisły Kraków swoim przybyciem. Bardzo dobra inicjatywa dyrekcji oraz nauczycieli sprawiła, że dzieci mogły spełnić marzenie o spotkaniu z prawdziwym piłkarzem „Ekstraklasy”, a to dla wielu z nich było bezcenne.

Jako redakcja KMY.PL kolejny raz dziękujemy za zaproszenie dyrekcji oraz nauczycielom Zespołu Placówek Oświatowych w Rudniku.

Zapraszamy do galerii zdjęć z oraz na materiał filmowy z tego wydarzenia.

 

 

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x