Samochody na dachu, taki widok zastali strażacy podczas interwencji w Sierakowie

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzisiejszy poranek i przedpołudniowe godziny, to czas gdy strażacy interweniowali bardzo często w związku ze zdarzeniami drogowymi. Utrzymująca się mgła, w wielu miejscach smog oraz lekki przymrozek to mieszanka, która powoduje kłopoty na drodze. O bardzo tragicznym w skutkach wypadku z Zakliczynie informowaliśmy już wcześniej.

Kolejną interwencją która dziś postawiła na nogi strażaków, był wypadek w Sierakowie. Do SKKP PSP wpłynęło zgłoszenie o pojazdach, które wypadły z jezdni.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia jednostki OSP i JRG Myślenice stwierdzono, iż samochody zatrzymały się na dachu. Jednej poszkodowanej osobie pomocy udzielili ratownicy Zespołu Ratownictwa Medycznego. Straż, zabezpieczyła miejsce zdarzenia, po czym skontrolowano pojazdy pod kątem ewentualnych wycieków oraz zadysponowano na miejsce pługopiaskarkę.

Niestety nie była to ostatnia interwencja z dnia dzisiejszego, do której wezwani zostali strażacy z powiatu myślenickiego. Bardzo złe warunki atmosferyczne oraz słaba widoczność wymagają od kierowców zachowania jak największej ostrożności i rozwagi w poruszaniu się po drogach.

informacja PSP Myślenice – mł. bryg. Roman Ajchler

Powiązane wiadomości

Dodaj komentarz

Proszę się zalogować aby komentować.
  Subskrybuj  
Powiadom o