Skradzione rowery odzyskane. 63-latek z zarzutami

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzięki skutecznej interwencji policjantów z Dobczyc doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o kradzież dwóch rowerów. Szybko podjęte działania sprawiły, że rowery w ciągu zaledwie kilku godzin trafiły w ręce policjantów.

Do kradzieży dwóch rowerów górskich doszło w nocy z 5/6 września br. W niedzielne popołudnie okradziony mężczyzna zjawił się w Komisariacie Policji w Dobczycach, aby złożyć zawiadomienie. Wskazał, że rowery znajdowały się w altanie, na ogrodzonej posesji, jednak na terenie działki nie ma żadnych śladów włamania, brama była nienaruszona.
Kryminalni natychmiast przystąpili do działania. Złodzieje rowerów, najczęściej chcą się ich pozbyć bardzo szybko i sprzedają je po zaniżonej cenie. Tak było również w tym przypadku. Policjanci jeszcze tego samego dnia dotarli do informacji o mieszkańcu Dobczyc, który ma na sprzedaż dwa rowery w okazyjnych cenach. Od tej pory sprawy toczyły się błyskawicznie. Ustalenie adresu, przeszukanie, odnalezienie skradzionych rowerów i zatrzymanie złodzieja. Okazał się nim 63-letni mieszkaniec gminy Dobczyce. Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Skradzione rowery wkrótce powrócą do właściciela, który nie krył radości na wieść o szybkim złapaniu złodzieja.

informacja KPP Myślenice – mł.asp. Dawid Wietrzyk, Oficer prasowy

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x