SMYK FEST – największy muzyczny festiwal charytatywny w Polsce zagra w Myślenicach!

W dniach 19-21 sierpnia 2021 r. w Myślenicach, już po raz trzeci odbędzie się wyjątkowy festiwal SMYK FEST im. Kacperka Chodurka.

Z zachowaniem wszelkich obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych, Fundacja Akuratna zaprasza na koncerty plenerowe znakomitych gwiazd polskiej sceny muzycznej!

Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami: https://bit.ly/3rFecB5

Dla Smyków zagrają: w czwartek 19 sierpnia SANAH, a w sobotę 21 sierpnia PAULA ROMA oraz KRZYSZOF ZALEWSKI.

Usłysz SMYKI!

Dzięki współpracy z Fundacją Kultury bez Barier, koncerty festiwalowe SMYK FEST będą częściowo tłumaczone na polski język migowy.
Cukierenka dla Smyków.

SMYK FEST od samego początku kojarzony jest z „Cukierenką dla Smyków” prowadzoną przez mistrzynię cukiernictwa Sylwię Bałę z MonoDe. Również w tym roku nie zabraknie słodkości cieszących podniebienia najbardziej wymagających łasuchów! Premierowo będzie można skosztować nowych smaków monodeserów – a to wszystko tylko 21 sierpnia – kto pierwszy ten lepszy!

Festiwal dla zdrowia!

Uczestnicy SMYK FESTU w czwartek i sobotę będą mieli możliwość wziąć udział w panelach dyskusyjnych dotyczących profilaktyki ekologii oraz zdrowia. W piątek i sobotę zapraszamy wszystkich chętnych do oddania krwi, wymazu DKMS, wykonania bezpłatnej mammografii czy skorzystania z punktu informacyjnego dotyczącego cytologii i mammografii.

Wydarzenie poprowadzą: Julia Kamińska, Kamila Piwowarska (@milabyli), Konrad Pondo oraz Mateusz Janicki.

Bilety cegiełki na koncerty będą dostępne już od 2 sierpnia na stronie: https://www.biletomat.pl/festiwale/smyk-fest-myslenice-10339/

Podczas dotychczasowych edycji festiwalu zebraliśmy ponad 130 tysięcy złotych na pomoc podopiecznym. 100% zebranych funduszy trafia do potrzebujących. Przez trzy lata w wolontariat zaangażowało się około 120 osób.
Sylwetki dzieci, dla których będziemy grać w tym roku, przedstawimy niebawem.

Bądź z nami na bieżąco:
https://www.facebook.com/SmykFest/
https://www.facebook.com/fundacjaakuratna

Dyskusja Facebook

Powiązane wiadomości

Skip to content