Sportowe Mikołajki ze Szkółką Piłkarską Gościbia

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Już po raz kolejny w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach odbyły się Sportowe Mikołajki ze Szkółką Piłkarską Gościbia Sułkowice. Tym razem w imprezie wzięło udział ponad 130 dzieci na co dzień trenujących w grupach Szkółki Piłkarskiej Gościbia i KS Gościbia.Na początku młodzi zawodnicy jednocześnie na pięciu boiskach rozgrywali w swoich kategoriach wiekowych mecze towarzyskie. Rywalizacja była w nich bardzo zacięta, a także padały piękne bramki. W meczach brali udział najmłodsi z roczników od 2015 do tych najstarszych z rocznika 2007.

Po rozgrywkach najmłodszych przyszedł czas na mecz rodziców, którzy razem z trenerami zagrali w towarzyskim meczu. Wynik tutaj nie był najważniejszy, bo liczyła się dobra zabawa. W czasie wszystkich meczów trybuny były zapełnione przez uczestników imprezy, którzy dopingowali zawodników. W międzyczasie wszyscy mogli skorzystać z animacji i malowania twarzy od animatorek z Animatio oraz przygotowanego słodkiego poczęstunku.

Po zakończonej rywalizacji sportowej dzieci i rodziców, przyszła pora na długo wyczekiwany moment czyli wizytę Świętego Mikołaja, który wręczył wszystkim dzieciom paczki słodyczy i czapki zimowe. Było to wielkie przeżycie dla młodych piłkarzy. Imprezę zakończyły pamiątkowe zdjęcia.


Słowo Szymona Tokarza, organizatora imprezy:

W takiej formie Mikołajki organizujemy już po raz czwarty i chciałbym podkreślić, że nie udałoby nam się ich zorganizować, gdyby nie wsparcie rodziców oraz obecność bardzo dużej ilości dzieci. W każdym roku ponad 100 dzieci uczestniczy w sportowych Mikołajkach ze Szkółką Piłkarską Gościbia. Jest to wydarzenie, na które nasi najmłodsi zawsze czekają z niecierpliwością. Cieszę się, że impreza z roku na rok się rozrasta i podoba się uczestnikom.

źródło: Gościbia Sułkowice

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x