Spotkanie Moc Pokoleń

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W auli Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w dniu 10 maja 2019r. odbyło się spotkanie kulturalne w ramach projektu “Moc Pokoleń”. Jego celem była współpraca młodzieży ze starszymi pokoleniami. Wydarzenie rozpoczęło się od godziny 14. Dwójka wspaniałych prowadzących Mikołaj Mentel i Katarzyna Leśniak, przedstawiła ogólny zarys tej inicjatywy wszystkim przybyłym gościom. Przedstawili również kluczową rolę Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu, która zainspirowała do działania uczniów uczestniczących w tym projekcie.

Po krótkim wprowadzeniu rozpoczął się spektakl zorganizowany dzięki “Teatrowi za Mostem” pod tytułem “Agata nogą zamiata”. Wszyscy zebrani byli zachwyceni grą aktorską i nagrodzili artystów wielkimi brawami. Następnie nadszedł czas na kolejny punkt programu – ćwiczenia teatralne. Uczestnicy wykonywali zadania polegające na rozgrzewaniu aparatu mowy i poprawnej wymowie.

Wszyscy byli niezwykle rozbawieni podczas ćwiczeń ukazujących różne postawy sceniczne aktorów np. strach, krzyk, i różne inne gesty wzmacniające wypowiedź. Jednym z końcowych punktów był trening walca angielskiego i wiedeńskiego, który przeprowadziła niezwykle uzdolniona Natalia Urbańska. Całość okrasiły wspaniały poczęstunek przygotowany przez uczestników projektu.

Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Myślenice Jarosławowi Szlachetce, Pani Dorocie Ruśkowskiej wraz z aktorami “Teatru za Mostem”, koordynatorom warsztatów teatralnych, osobom biorącym udział w oprawie medialnej, uczestnikom projektu, a także wszystkim uczestnikom wydarzenia “Moc Pokoleń”.Bartek Sobala uczestnik projektu Moc Pokoleń
informacje Uczestnik Projektu “Moc Pokoleń” – Bartłomiej Sobala

 

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x