Starostwo Powiatowe z kolejną nagrodą: “Obiekt XXV-lecia”

W środę na Zamku Królewskim w Warszawie, Starosta Powiatu Myślenickiego Józef Tomal wraz z Dyrektorem Szpitala Powiatowego w Myślenicach Panem Adamem Styczniem odebrali Nagrodę “Obiekt XXV-lecia”. Nagroda została przyznana za “Zaprojektowanie i przebudowę oraz modernizację pomieszczeń Oddziału Chirurgii Ogólnej SP ZOZ w Myślenicach”.

To dla nas wielkie wyróżnienie, gdyż do plebiscytu zgłoszono ponad 34 tysiące inwestycji w naszym kraju, do finału zakwalifikowano 1700 inwestycji, a nagrody “Obiekt XXV-lecia” otrzymało tylko 10 inwestycji, w tym nasza.piszą urzędnicy Starostwa Powiatowego w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że inwestycja ta została już raz doceniona w 2018 roku, gdy przebudowa oddziału chirurgii została doceniona w Finale Konkursu “Modernizacja Roku 2018” w kategorii Zdrowie.

Po przeprowadzonej modernizacji sale na Oddziale Chirurgii Ogólnej w SP ZOZ w Myślenicach mają zupełnie inny nowoczesny i wysoki standard, każda z sal wyposażona jest w łazienkę. Została wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna. Powstała sala intensywnej opieki pooperacyjnej oraz nowoczesna pracownia endoskopowa, dzięki której usprawniony został proces diagnostyczno-terapeutyczny.

Powiązane wiadomości

Skip to content