Sukcesy młodych piłkarek Respektu

Obecnie Respekt Myślenice walczy w Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Szczecinie. Oprócz drużyny seniorek Respekt tworzą również dwie młodsze grupy – Juniorki oraz Młodziczki.

Drużyny te zdobywają szlify biorąc udział w różnorakich turniejach i zawodach. Dziewczęta z młodszego rocznika wzięły udział w Turnieju organizowanym przez LZS “Piłkarska Kadra Czeka” i “Mała Piłkarska Kadra Czeka”, który się odbył w Swoszowicach.

Juniorki młodsze zdobyły w zawodach trzecie miejsce (1 wygrana, 2 porażki). Było to znakomite doświadczenie dla młodych piłkarek z Myślenic, które będzie procentować w przyszłości. Co warte odnotowania najlepszą bramkarką turnieju została Kamila Żarska, która ratowała zespół w wielu sytuacjach. Brawo!

Skład: Martyna Szymoniak, Martyna Gogól, Emila Płatek, Angelika Panuś, Wiktoria Słaby, Oliwia Myszogląd, Oliwia Skolarus, Iza Dochniak, Kamila Żarska, Sandra Ewe, Natalia Furman.


W kolejny dzień walczyły młodziczki i zajęły bardzo dobre 3 miejsce ustępując UKS 3 Staszkówka Jelna (pierwsze miejsce) oraz LKS Naprzód Sobolów (2 miejsce). Piłkarka Respektu – Magdalena Mentel została wybrana najlepszą zawodniczką zawodów  i otrzymała statuetkę. Obie drużyny prowadzone były przez trenera Przemysława Senderskiego. Gratulujemy!

Rozegrane mecze:
Respekt Myślenice vs Victoria GAJ 2:1
Respekt Myślenice vs Olimpia Osieczany 2:1
Respekt Myślenice vs UKS 3 Staszkówka Jelna 1:14
Respekt Myślenice vs LKS Naprzód Sobolów 1:6


Słowo trenera Przemysława Senderskiego:

Cieszę się, że mieliśmy okazję rywalizować z innymi zespołami. Moje zawodniczki stawiają dopiero pierwsze kroki i wszystkiego się uczą, dlatego było to bardzo cenne doświadczenie dla nas. Mimo tego nieźle się zaprezentowaliśmy, zwłaszcza w czwartkowym turnieju gdzie udało się nam stworzyć parę ciekawych akcji. Na wszystko przyjdzie pora i tylko systematyczną pracą będziemy robić postępy. Takimi turniejami zbieramy doświadczenie i dużo się uczymy, najpierw trzeba ponieść porażki, żeby potem można było odnosić sukcesy.


Gratulujemy młodym piłkarkom z Myślenic i życzymy kolejnych sukcesów!

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub